GENEL BİLGİLER

Kongre Tarihi ve Yeri
28. Ulusal Biyokimya Kongresi, 19 – 23 Eylül 2017 tarihleri arasında Atatürk Üniversitesi Kültür Merkezi, Erzurum’da gerçekleştirilecektir.


Kongrenin Dili
28. UBK’nın resmi dili Türkçe’dir. Düzenleme Kurulu’nun belirlediği bazı oturumlar (özellikle yabancı konukların sunacağı konferanslar) İngilizce olarak gerçekleşecektir. Bu oturumlarda İngilizce-Türkçe eşzamanlı çeviri yapılacaktır. Çeviri yapılacak oturumlar katılımcılara önceden duyurulacaktır.

Otel Rezervasyonları
Otel rezervasyonları kongre öncesinde 12 Eylül 2017 tarihine kadar alınacaktır. Taleplerin konfirmesi ödemenin tamamlanmasıyla verilecektir. Talep edilen otellerde doluluk olması durumunda ödemesi tamamlanmamış talepler ek otellere kaydırılacaktır. Otel doluluklarını sitemizin konaklama bölümünden takip edebilirsiniz.

Kayıt ve Danışma Masası
Kayıt ve danışma masası Kongre merkezinde 19 Eylül 2017 günü açılacak ve tüm bilimsel program süresince açık olacaktır.

Yaka Kartı
Tüm katılımcı ve refakatçilerin toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında sergi alanlarında, poster alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

Sergi Alanı
Kongre boyunca ilaç ve diyagnostik firmaları ürünlerini kongre merkezinde kendilerine ayrılmış olan alanda sergileyecektir. Sergi alanı tüm kongre boyunca açık olacaktır. Detaylı bilgiler için biyokimya2017@globalturizm.com.tr adresine başvurabilirsiniz.

Davet Mektubu
Kayıt işlemlerini tamamlamış olan kongre katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.

Türk Biyokimya Derneği Web Sitesi
Derneğimizin web sayfasına http://www.turkbiyokimyadernegi.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Erzurum Hakkında

Erzurum Doğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük kenti olan Erzurum oldukça eski bir yerleşim birimidir. Palandöken Dağı eteklerinde kurulu olan kent son yıllarda kış turizmi açısından büyük önem kazanmıştır. Tarihi yönden çok zengin bir çok eseri barındıran ve adeta bir kültür merkezine benzeyen kent günümüzde önemli bir turizm potansiyeli taşımaktadır. Milli mücadele, milli birlik ve bağımsızlık hareketinin temelinin atıldığı Kongre 23 Temmuz 1919 da Erzurum’da toplamıştır. Erzurum Oltu Taşı ile ünlü bir ilimizdir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.