Bülten aboneliğiniz alınamadı. Lütfen tekrar deneyin.
Bülten aboneliğiniz alınmıştır.
banner

Genç Araştırmacılar için TBD Kayıt ve Konaklama Bursları

Değerli Meslektaşlarımız,

28 Ekim - 1 Kasım 2024 tarihleri arasında Starlight Convention Center, Side'de gerçekleşecek olan  "XXXI. Balkan Klinik Laboratuvar Federasyonu Kongresi // 35. Ulusal Biyokimya Kongresi" çerçevesinde, sınırlı sayıda genç (35 yaş altı) katılımcı için Türk Biyokimya Derneği tarafından Kayıt Bursu ve Konaklama Bursu sağlanacaktır.

Kayıt Bursu'na başvuran ve başvurusu olumlu değerlendirilen genç araştırmacıların yatırdığı kayıt ücreti, kongre sonrasında (katılımları ve bildiri sunumları gerçekleştikten sonra) kendilerine iade edilecektir.

Konaklama Bursu'na başvuran ve başvurusu olumlu değerlendirilen genç araştırmacılar 28 Ekim - 1 Kasım 2024 tarihlerinde kongre otelinde 4 kişilik odada, odayı diğer bursiyerler ile paylaşacak şekilde ve herşey dahil sistemde ücretsiz konaklama hakkı kazanacaktır. Konaklama bursuna başvuran katılımcıların kayıt ücretleri geri ödenmeyecektir.

Başvuruların en geç 23 Ağustos 2024 tarihine kadar online kayıt sistemi üzerinden yapılabilir, ancak erken kayıt avantajlarından faydalanmak için burs başvurunuzu 1 Haziran 2024 öncesinde gerçekleştirmenizi öneririz.

Önemli Not: Önceki yıllardan farklı olarak, online kayıt sistemimizde burs başvurusu yapıldığı esnada kayıt ücreti tahsil edilecektir. Bununla birlikte yaşınızı gösteren bir belgeyi de yüklemeniz istenecektir. 

Genç Araştırmacılar için TBD Kayıt ve Konaklama Bursu Başvuru Koşulları:

  • Türk Biyokimya Derneği üyesi olmak
  • 35 yaşını geçmemiş olmak (1989 ve sonrası doğumlu)
  • En geç 23 Ağustos 2024 tarihine kadar online kayıt sistemi üzerinden başvuru yapmak***
  • Burs başvurusu yapıldığı sırada halihazırda UBK2024'de sunmak üzere bir bildiri göndermiş olmak
  • Tübitak, TÜBA, üniversite, sponsor firma veya farklı bir kaynaktan destek almamış olmak

Saygılarımızla,
TBD Kongre Düzenleme Kurulu